Martem AS panustas oma RTU-seadme ja SCADA-tarkvaraga Lätis toimunid küberkaitse õppuse "Crossed Swords 2018" läbiviimisesse.

08.02.2018

Õppus oli organiseeritud NATO kooperatiivse küberkaitse kompetentsikeskuse poolt ja keskendus tsiviil- sõjalisele koostööle. 

Rohelise energia arvestus- ja infoedastussüsteem Martemilt

31.05.2017

PAKRI Teadus- ja Tööstuspark koos Teaduspargiga Tehnopol avasid 31.05.2017 Tallinnas Tehnopoli linnakus targa Roheruumi kus nutikaid IT ja rohetehnoloogia lahendusi pakkuvaid ettevõtted tutvustavad oma tehnoloogiat. Roheruumi on võimalik broneerida ka nõupidamisteks ja ka lihtsalt büroona kasutamiseks.

Martem AS tutvustab Roheruumis rohelise energia tootmise andmehõive ja jälgimissüsteemi, mis koosneb 5-e kanaliga alalisvoolu arvestist ja andmehõive keskseadmest. 5-e kanaliga alalisvoolu arvesti abil saab Roheruumis jälgida 2-e päikesepaneeli, tuuliku ning generaatoriga jalgratta energiatootmisi, energiatarbimist ning akude energiataset. Keskseade kogub süsteemi komponentidelt andmed kokku, edastab need sidekanalite kaudu ning teeb seadmes asuval web-i leheküljel nähtavaks.

 

Elektrilevi võrgulaboris arendatakse Eesti suurimat robotit

30.03.2017

TTÜ Mektorys asuv elektrivõrgu arenduslabor on testkeskkonnaks elektrivõrgu tervikahelale – alates füüsilisest elektrivõrgu mudelist kuni tehnoloogia ja infosüsteemideni.

Labori sünnile aitas kaasa ka Martem. Koostasime automaatikakapi ja TTÜ ülikoolilinnaku maketi elektrilise osa projekti ning valmistasime automaatikakapi. Kapist leiab ka meie toodetud andmesidekontsentraatori Telem-GW6 ja meie vahendatava releekaitseseadme VAMP300.

Originaalartikkel: Elektrilevi võrgulaboris arendatakse Eesti suurimat robotit

30.05.2014Telem-AP

Arhiiv

AS Martem Laki 25, 12915 Tallinn, Eesti
Telefon: (+372) 639 7979 E-mail: martem [ät] martem dot eu